2013 m. gegužės 17 d., penktadienis

Jurgitos krekerių torčiukas

Šio torčiuko paragavau darželyje, auklėtojos kartu su vaikais jį gamino ir vaišino mamas:) labai skanus, paprastas, greitai pagaminamas, mėgiamas vaikų:) ir suaugusiųjų
Reikės:
3 pakeliai saldžių krekerių žuvyčių, gaunasi 450 gramų
1 indelis saldaus sutirštinto pieno
180 gramų sviesto kambario temperatūros
500 g. grietinėlės, aš jos neturėjau, tad naudojau grietinę 450 gramų ir greitai paruošiamą želatiną 20 g., jei naudojate grietinėlę, želatinos nereikia
100-150 g. kokoso drožlių
30 g. pakepintų migdolų plokštelių (nebūtinai)
Mikseriu išplakti kambario temperatūros sviestą su sutirštintu pienu.
Jei naudojate grietinėlę, ją išplakti ir sujungti su sviesto ir sutirštinto pieno masę.
Jei naudojama grietinė, ją mikserių truputį išplakti ir sujungti su sviesto ir kondensuoto pieno mase.
Želatiną užpilti karštu vandeniu, vandens imti ne pagal receptą ant pakelio, o imti 150 ml, gerai išmaišyti ir atvėsinti, kol bus kambario temperatūros, sujungti su grietinės, sviesto ir kondensuoto pieno mase, išmaišyti, supilti drožles, pakepintus migdolus, išmaišyti.
Supilti krekerius ir gerai išmaišyti, palikti 10-15 minučių, išmaišyti, taip galima padaryti porą kartų, kad grietinė geriau susigertų ir nesubėgtų į formos apačią, sudėti į formą.
Galima dėti į bet kokį gilesnį indą, ant indo dugno padėti maistinę plėvelę, sudėti visą masę, šaukštu išlyginti ir į šaldytuvą, jau po poros valandų sustingsta, tuomet indą su tortu galima apversti ant tortinės, nuimti indą ir plėvelę ir papuošti torto viršų, aš užbėriau kokoso drožlių.
Su grietinėle be želatinos stingsta ilgiau, geriausia nakčiai palikti.
Skanaus:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą